Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kutyapálya verseny eredményei - 2006. június 22

Zsinórban a harmadik hétvége, amikor pályán zajlott az USATF bajnokság, ami azt jelenti, hogy ideje közzétennem az eredményeket. Az elmúlt pár versenyen érdekes időjárási minták alakultak ki, így az eredményekben is jó változatosságra számíthatunk.

Junior férfi sprint:

Ahogy az várható volt, a Juniorok száraz körülmények között versenyeztek, és a győzelmi idő megegyezett a tavalyival, 0:36:48,8. Az élen az egész versenyen a német Matthias Goc állt, aki új pályarekordot döntött.

Senior férfi 10 000 m:

Ezt a versenyt gyenge záporok miatt tegnapra halasztották, és vizes pályán bonyolították le. A pálya 1 mérföld és 3/4 volt, és az első két futó, aki átlépte a vonalat, az oroszok, Vlagyimir Zagorodnyikov és Vitalij Ivanov voltak. Zagorodnyikov 28:46.0-val nyerte meg a futamot, míg Ivanov 29:02.4-cel a második helyen végzett. Ennek a futamnak a győztese az amerikai Robert Kolesar lett, aki legközelebbi riválisát, a cseh Michal Holoubeket 10 másodperccel verte meg.

Férfi mester 10 000 m:

A nap utolsó szenior versenye száraz pályán zajlott. A verseny leggyorsabb idejét a cseh Marek Pazdera érte el 30:11,4-vel. A második helyen az amerikai Scott Spence végzett, aki 3 másodperccel verte a lengyel Tomasz Kowalczykot.

Ezen a versenyen a 3. helyen az orosz Sergey Semenjuk végzett.

Junior férfi 1500 m:

A junior férfi 1500 méteres versenyt nagyon forró pályán bonyolították le, és a győztesek az amerikaiak Jason Hartke és Zachary Flanders lettek, akik 3:52,7-tel nyertek a versenyt. A második helyen a kenyai Muthobi Dereje végzett 3:57.6-os idővel.

A harmadik helyen ezen a versenyen a cseh Marek Pazdera végzett.

Junior női 1500 m:

A junior női 1500 méteres versenyt nagyon forró pályán bonyolították le, és a győztesek az amerikai Laura Eberle és Katie Muhsen lettek, akik 4:11.2-vel nyerték meg a versenyt. A második helyen a kenyai Kivuva Murungaru, míg a harmadikon a cseh Anna Chrastinska végzett.

Az Egyesült Államok vigasztalásaként a mai napon bejelentették, hogy az USA felkerült a világ legjobb tízes listájára a legtöbb érmet és pontot szerezve a játékok mind a négy versenyén, ahol az USA 21 aranyérmet, 41 ezüstérmet és 56 bronzérmet nyert. érmeket.

Az orosz atlétika az éremlista végére került.

Az oroszok mindössze négy aranyérmet, 17 ezüstérmet és 16 bronzérmet szereztek.

Számos más ország, köztük Spn, Olaszország és Finnország, sokkal több érmet szerzett, mint az oroszok, de ezek a csapatok kevesebb pontot kaptak, mint az oroszok.

Az oroszok 58 éremmel a negyedik helyen állnak az összesített éremtáblázaton, ebből 20 aranyérem, 44 ezüstérem és 28 bronzérem.

Az orosz csapat a tabella jobb oldalán áll, és ugyanannyi időt kapott, mint az USA, mint „valódi” idejét.

Másnap az orosz atlétikacsapat bejelentette, hogy az orosz atlétikaválogatott több tagja is elkapta a sertésinfluenzát, de az Egészségügyi Világszervezet szerint ez a szám nem elég aggodalomra.

Az athéni olimpián résztvevő négy amerikai sertésinfluenza-tesztje pozitív lett, és mindannyian felépültek.

Az orosz atlétikacsapat bejelentette, hogy tíz tagjukat tesztelték sertésinfluenza miatt, közülük öten megkapták a tesztet, és mindegyik negatív lett.

Az Egészségügyi Világszervezet szerint nincs ok az aggodalomra, és a sertésinfluenza nem fog terjedni.

Holnap, péntekig kapott időt az orosz atlétika, hogy döntsön arról, hogy ki váltja a sertésinfluenza-teszt tíz orosz atlétáját.

Az oroszoknak mindössze öt olyan atléta van, akik pótolhatnák azt a 10 atlétist, akiknél sertésinfluenza pozitív lett.

Az Egészségügyi Világszervezet határidőt határozott meg, ameddig minden sportolónak el kell hagynia a pekingi olimpiát, és vissza kell térnie származási országába.

A szervezők bejelentették, hogy az olimpiai részvételre kiválasztott sportolóknak augusztus 10-én, vasárnap 12 óráig el kell hagyniuk Pekinget.

Az Egészségügyi Világszervezet megerősítette, hogy a pekingi olimpián induló sportolók, köztük az atlétikai és olimpiai kosárlabda-versenyeken résztvevő sportolók, csak 14 nappal azután térhetnek vissza országukba, hogy elhagyták az olimpiát.

Veszélyes helyzetbe kerülhet az orosz atlétika, ha egyes atlétáik sertésinfluenzában kezdenek megbetegedni.

Az orosz atlétikacsapat bajba kerülhet, ha megbetegszik a sertésinfluenzában, mivel a 10 sertésinfluenza-teszttel rendelkező atléta helyett csak egy sportoló áll rendelkezésre.

Az Egészségügyi Világszervezet arra figyelmeztet, hogy ha a sertésinfluenza elterjed a pekingi olimpián, komoly influenzajárvány léphet fel.

A sertésinfluenzát számos országban jelentették, köztük Németországban és Svédországban, ahol a kormányok azt mondják az embereknek, hogy ne menjenek el nyilvános rendezvényekre.

A feltételezések szerint az ausztrál atlétikaválogatott legalább egy tagja elkaphatta a sertésinfluenzát.

Több ausztrál atléta, köztük a világcsúcstartó Sally Pearson is sertésinfluenza tüneteit mutatta.

Az Egészségügyi Világszervezet arra figyelmeztet, hogy ha a sertésinfluenza elterjed a pekingi olimpián, akkor jelentős influenzajárvány fog kitörni.

A sertésinfluenza vírusa várhatóan a pekingi olimpián fog elterjedni, ahogyan számos országban, köztük Németországban és Svédországban is elterjedt.

Ausztrália atlétái, akik a pekingi olimpián az ausztrál atlétikai válogatott legismertebb tagjai, a világ legveszélyeztetettebb sportolói közé tartoznak.

A legutóbbi athéni olimpián egyetlen sportoló között sem volt sertésinfluenza-járvány.

Nézd meg a videót: BDK Agility alapozó I. (Augusztus 2022).